Kolorit Standart (Start Grunt) – зміцнюючий ґрунт глибокого проникнення на акрилатній основі
Kolorit Standart (Start Grunt) – водорозчинний зміцнюючий ґрунт для зміцнення нетривких, крихких, пористих (бетон, цегла, цементно-вапняна штукатурка та ін.) мінеральних основ перед фарбуванням водно-дисперсійними фарбами. Можна застосовувати також для обробки гіпсокартонних, деревостружкових і подібних всмоктуючих поверхонь.
Характеристики та особливості
· Вирівнює поглинаючу здатність поверхні;
· знижує витрати фарби, покращує адгезію фарб;
· підвищує атмосферостійкість покриття;
· для зовнішніх і внутрішніх робіт.
Підготовка
Нові, свіжі поверхні на вапняно-цементній основі слід витримати перед ґрунтовкою протягом мінімум одного місяця. Ретельно видалити всі непоглинаючі покриття і такі, що відшаровуються. Очистити поверхню від частинок, що обсипаються, забруднень, жирових плям і висолів. Безпосередньо перед ґрунтовкою видалити пил. При обробці поверхні, ураженої цвілевих грибком, її потрібно ретельно вимити, за необхідності видаливши нашарування плісняви шпателем і (або) жорсткою щіткою, добре просушити. На суху поверхню нанести засіб «Kolorit Біостоп», і після його висихання ґрунтувати.
Застосування
Для сильно поглинаючих основ засіб наносити нерозбавленим. Для погано всмоктуючих поверхонь допускається розведення водою до 1:1 (після обробки на поверхні не повинен з'являтися глянець).
Рекомендується робити пробу ґрунтовки. Готовий розчин наносити щіткою, пензлем або розпиленням методом «мокрий по мокрому» (в 2-3 проходження підряд залежно від поглинання, не допускаючи висихання). Після того як поверхня висохла, пофарбувати водорозчинною акрилатною фарбою не раніше, ніж через 5 годин після нанесення ґрунтовки.
Запобіжні заходи та утилізація
Kolorit Standart (Start Grunt) не містить органічних розчинників, є нетоксичним і пожежобезпечним. Проте роботу слід виконувати з обережністю і ретельністю, уникаючи непотрібного контакту з матеріалом. Засіб має висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
Не викидати у стоки, водойми або на ґрунт. Рідкі залишки передавати в місця збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.