Добавьте товары в желания
Добавьте товары для сравнения
0
Рус

Самовывоз из нашего магазина — бесплатно.

«Новой почтой» по Украине — согласно тарифам Новой почты.

Курьером к двери по Киеву — 200 грн.

Подробнее о доставке

 

  • Наличными при получении
  • Кредитной картой

Гарантия от производителя 12 месяцев

Средство от плесени и грибков FARBMANN Wood Wash, 2 л, EC

В наличии
Артикул: 10000001001
389 грн
К сравнению
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
%
Войти для отображения накопительной скидки
Фасовка
База
EC
Характеристики
Температура нанесения 
от +5 °С до +28 °С

FARBMANN Wood Wash – Ефективний миючий засіб від цвілі плісняви та грибків. Концентрат, для всіх типів поверхонь, без різкого запаху.

Концентрований універсальний дезінфікуючий миючий засіб для внутрішніх та зовнішніх робіт, без різкого запаху. Миючий засіб застосовуються для знищення та ефективного видалення плісняви і грибків з різних поверхонь всередині і зовні приміщень: дерев’яні поверхні, керамічна плитка, мінеральні, пластикові, металеві, раніше пофарбовані поверхні,а також в якості профілактичного миючого засобу по новим або пофарбованим дерев’яним поверхням перед нанесенням лакофарбових матеріалів.

Умови обробки
Рекомендована температура при використанні миючого засобу від +5 °С до +28 °С. Уникати прямих сонячних променів, сильного вітру та атмосферних опадів. Не використовувати миючий засіб на сильно нагрітих поверхнях

Підготовка оброблювальної поверхні:
Перед використанням захистити всі чутливі до компонентів миючого засобу поверхні і рослини. При необхідності змочити поверхні водою для упередження швидкого висихання миючого засобу. Сильно забрудненні поверхні попередньо промити водою. При роботі всередині приміщення забезпечити достатню вентиляцію. Обов’язково користуватися засобами індивідуального захисту. На поверхнях де є ризик негативного впливу миючого засобу, а також при обробці твердих або цінних порід деревини, щоб уникнути появи незворотних змін кольору, необхідно провести тестове нанесення робочої суміші на аналогічній поверхні

Нанесення:
Робочу суміш, у достатній кількості, нанести на попередньо зволожену/мокру поверхню пензлем, щіткою або розпиленням. Розпиленням наносити в напрямку знизу-вгору. Це дозволить уникнути появу смуг, які можуть з’явиться, якщо роботу на фасадах виконувати в протилежному напрямку. Ретельно потерти поверхню щіткою. Дати розчину подіяти на оброблену поверхню протягом 30 хвилин. На сильно уражених поверхнях можна дати розчину впливати довше та при необхідності повторити. Під час дії миючого засобу підтримувати поверхню у вологому стані, додаючи розчин. Увага! Після обробки, поверхні ОБОВ’ЯЗКОВО ретельно промити чистою водою в напрямку зверху вниз. Не залишати миючий засіб на поверхнях. Перед подальшою обробкою або фарбуванням поверхня повинна бути ретельно висушена. Після цього поверхні рекомендується обробити ґрунтувальним антисептиком FARBMANN Wood Primer.

При нанесенні на деякі породи деревини, які містять в своєму складі таніни (дубильні речовини), можлива поява плям внаслідок контакту дубильних речовин з компонентами лакофарбового матеріалу. Перед застосуванням рекомендується провести пробне тестове нанесення на невеликій невидимій ділянці.

Ремонтне фарбування:
Очищені до чистої деревини поверхні фарбувати як нові.

Очищення інструментів
УВАГА! МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ПОДРАЗНЕННЯ ШКІРИ! При приготуванні і застосуванні миючого засобу необхідно використовувати захист: спецодяг, рукавички, засоби захисту очей / обличчя! При попаданні миючого засобу в очі, ретельно промити холодною водою і звернутися до медичного закладу. Не вживати їжу, не пити і не палити в процесі використання цього продукту. Використовувати зовні або в приміщенні, яке добре провітрюється. Зберігати в місці, недоступному для дітей та тварин.

Охорона навколишнього середовища
Не виливати в каналізацію, водойму або на ґрунт. Рідкі залишки передати до місця збору відходів. Порожню тару та сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх