Товари, представлені на сайті kolorit.in.ua, підлягають гарантійній заміні згідно з Законом про Захист Прав Споживачів. У випадку, якщо зовнішній вигляд товару Вас не влаштував через видимі ушкодження - Ви маєте право відмовитися від його отримання, написавши заяву на повернення безпосередньо при отриманні вантажу, у відділенні транспортної компанії-перевізника, або з кур'єром компанії «Нова Пошта» і якщо це було допущено під час транспортування вантажу та товар повністю зіпсований (написати претензію про пошкодження товару службою доставки).

Товари, які Вас не влаштували з будь-яких причин, маючи належну якість і зовнішній вигляд, можна повернути протягом 14 днів відповідно до «Закону про Захист Прав Споживачів». Товари ж, що мають видимі пошкодження, можна повернути тільки при їх отриманні.

У випадку, якщо товар забирався Вами особисто, самовивозом, то такі товари Ви можете завезти нам назад і повернути протягом 14 днів. Товари, забрані з відділення компанії-перевізника та які Вас не влаштували - Ви відправляєте нам назад за свій рахунок згідно з тарифами компанії-перевізника «Нова Пошта».

У випадку, якщо Ви не знаєте як вчинити - не забирайте товар і не підписуйте експрес-накладну, а, не виходячи з відділення компанії-перевізника або не забираючи товар у кур'єра - повідомте менеджеру нашого магазину в телефонному режимі, він допоможе Вам вирішити цю ситуацію. .

Після того, як ми отримаємо назад приведений у непридатність товар - ми проводимо огляд на зазначені Вами в акті невідповідності або пошкодження, і після цього в повному обсязі повертаємо грошові кошти або заміну на аналогічний товар.

Весь товар, при відправленні ми страхуємо на повну його вартість, тому проблем із заміною не виникне!

Повернення коштів провадиться протягом 1-3 банківських днів, способом, яким було здійснено оплату. Нами відшкодовується лише сума товару, яка зайшла до нас на розрахунковий рахунок, комісії за переказ ми не повертаємо!

Важливо пам'ятати, що якщо ви забрали товар у відділенні компанії-перевізника, то претензії щодо механічних пошкоджень чи некомплектності товару не приймаються!